SEPETİM
Alışveriş sepetinizde hiç ürün bulunmuyor.
Conditions of Use

ELİZİNN Gıda ve Tekstil İşletmeciliği San. ve Tic. Ltd. Şti. (bundan sonra Elizinn olarak anılacaktır) kullanıcıların www.elizinn.com.tr sitesi üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilere açıklamayacaktır.

Kişisel bilgiler, adı soyadı, adres, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik bilgileri kapsamaktadır.

Elizinn, işbu Gizlilik Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesinde tanımlı olan haller haricinde kişisel bilgileri herhangi bir şirket veya üçüncü kişilerle paylaşmayacaktır.

Elizinn, kişisel bilgileri kendi bünyesinde müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanabilecek ve sadece bu çalışmaların yapılması amacıyla 3’üncü kişiler ile paylaşabilecektir.

Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde www.elizinn.com.tr veritabanında tutulmayıp, sadece ilgili ödeme bankasının sayfasında tutulmaktadır.

Sorumluluk ödeme yapmış olduğunuz bankaya aittir.

Elizinn, kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

Elizinn’in gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, web sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Elizinn'in herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Elizinn, kullanıcılara ve kullanıcıların web sitesinin kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (cookie) kullanarak elde edebilir. Ancak, kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.